Lody Vanillowe


Mapa Mapa lodostrad Statystyki FAQ Zasady Gracze Historia Lody na YouTube
Subserwery: Lody Bedrockowe Lody Kreatywne Lody X

Lody Bedrockowe

Lody Bedrockowe to subserwer na wersję Bedrock Edition gry. Zasady są te same: SMP dla znajomych. Mimo, że prawie żaden z graczy Lodów nie jest regularnym użytkownikiem Bedrocka, jest kilka powodów dla których ten serwer istnieje. Po pierwsze - wiek mapy i glitche. Zaczynając w momencie, w którym Bedrock jest zabugowany, mamy szansę mieć w przyszłości unikalną mapę z wieloma niemożliwymi w przyszłości rzeczami. Po drugie - trzymanie pod pachą laptopa w każdym momencie jest mniej wygodne niż trzymanie w kieszeni Switcha czy smartfona, więc Bedrockowe lepiej nadają się do "przypadkowego" grania.

DNS

Z racji, że wersja na Nintendo Switcha nie ma możliwości dołączenia przy użyciu IP "ze względu na ograniczenia platformy" (jasne), postanowiłem postawić serwer DNS (pod portem 32). Jedyne co musisz zrobić, aby zagrać tu na swoim Switchu, to zmienić DNS na numeryczny adres IP serwera (77.253.135.203). Jak to zrobić, dowiesz się tutaj. Następnie odpal Minecrafta i wybierz serwer "Hive". Zostaniesz połączony z Bedrockowymi. Powodzenia!

UWAGA: Numeryczne IP zmienia się co jakiś czas. Jeśli DNS nie działa, wejdź na tą stronę i sprawdź je ponownie, bądź użyj narzędzia takiego jak ping lub nslookup.

Mapa Lodów Bedrockowych

Adres IP

stary.pc.pl:19132
Strona tworzona przez Grześka11 i TadeLna, 2020
Kod jest dostępny na licencji ISC
Zawartość jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0
Wszystko znajdziesz na naszym repozytorium Git